Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Poszukujesz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko wymaga porady logopedy? Zatem powinieneś odwiedzić opisywaną tu stronę, na której własną propozycję prezentuje internetowa poradnia psychologiczna . Oferuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologa można skorzystać także na miejscu, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją prezentowanej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są mieszkańcami miasta Wałbrzych a także pobliskich miast i które równocześnie poszukują takich specjalistów jak logopeda czy psycholog.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 22.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdej Pani i Pana. W tym celu powinniśmy troszczyć się o uzębienie codziennie. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz stomatolog przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą to być licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinno się dbać o zęby każdego dnia i już jako dziecko. Musimy nadmienić, że o ile licówki są zabiegiem to warto pielęgnować zęby, żeby wizyta u lekarza polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie chcąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Test

  Jednym z najpoważniejszych kłopotów dzisiejszych czasów jest to, iż wielu ludzi choruje na depresję. Mówi się nawet, iż depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to także dużo atutów - zatem znakomitą większość chorób można zwalczyć. Nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi depresja. Wystarczy pójść do lekarza psychiatry, który w trakcie swojej pracy leczył wielu ludzi, zatem na pewno ma spore umiejętności oraz potrzebne doświadczenie. Jak więc można zauważyć, depresja może jak najbardziej być uleczona. Należy jednakże starać się o to.

  data: 30.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma problemami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Współpracujemy z artystami doskonalącymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 24.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Leczenie alkoholizmu

  Nasza przedstawiana strona to centrum informacji o alkoholizmie i związanymi z nim powikłaniami. Nałóg ten dotyczy coraz większą liczbę ludzi. Dużo nadużywających wstydzi się asygnować do alkoholizmu. Na naszej witrynie udostępniamy wiele interesujących poradników na temat powiązany z alkoholizmem. Natraficie tam na informacje na temat alkoholizmu w rodzinie, odtruwaniu alkoholowym, oraz jakie konsekwencje może nieść za sobą alkoholizm. Na prezentowaną stronę trafiają ludzie do których dociera, że mają kłopot z alkoholem, a także ludzie, których bliscy mają kłopot z alkoholem. Alkoholizm to nie tylko kłopot uzależnionego, ale wszystkich osób, którzy są w najbliższym gronie. Z tego powodu zachęcamy wpaść na opisywaną witrynę wszystkich, którzy zaobserwowali skłonności do napojów wyskokowych u osób w najbliższym sąsiedztwie.

  data: 28.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Na naszej stornie internetowej znajdziesz niesamowicie dużo dobrych porad i tekstów dotyczących działań i sposobów zapobiegania wypadaniu włosów, dobrej walki z łysieniem, itp. Jeżeli masz duży problem dotyczący łysienia musisz skorzystać z licznych wiadomości znajdujących się na tej witrynie. Znajdują się na niej zarówno teksty dotyczące opisów naturalnych i farmakologicznych specyfików na zwiększenie porostu włosów, a także informacje prosto od lekarzy na ten temat. Dzięki tej witrynie dowiesz się wiele na temat transplantacji włosów, jak również możesz dostosować diagnozę do swoich objawów. Jeżeli zauważasz u siebie znaczącą utratę włosów nie zwlekaj, ale skorzystaj z rad znajdujących się na tej stronie internetowej.

  data: 14.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy leki na włosy | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny